Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Troska o ciało i umysł: Event w ZSP nr 1 na temat zdrowego życia i radzenia sobie ze stresem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Jak zadbać o ciało i umysł? Tego można było się dzisiaj dowiedzieć w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie, gdzie odbył się event promujący zdrowy styl życia, dbałość o zdrowie psychiczne i aktywność fizyczną. Wydarzenie patronatem tytularnym objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, a z uczestnikami spotkała się Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Agnieszka Wasilewska.
uśmiechy 2.0-7430-8

Podczas eventu można było wysłuchać ciekawych prelekcji, m.in. na temat naturoterapii, przyczyn kompulsywnego podjadania, sposobów radzenia sobie ze stresem, czy samokontroli. Były też atrakcje towarzyszące, jak m.in.: pokaz tańca, pokaz udzielania pierwszej pomocy, yoga, konsultacje z dietetykiem, karaoke, konkursy, gry i zabawy.
Organizatorem wydarzenia był zespół społecznego projektu Razem po Uśmiechy 2.0 realizowanego w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
← powrót