Niedziela 12 maja 2024

Zbliża się wielkie sprzątanie

Wkrótce minie termin składania kart zgłoszenia do konkursu „Moja gmina, miejscowość jest czysta 2012". Szkoły i placówki mają czas do 5 września br.

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przypomina szkołom i placówkom oświatowo-wychowawczym, iż dnia 5 września 2012 r. upływa termin składania kart zgłoszenia do konkursu „Moja gmina, miejscowość jest czysta 2012".

Szkoły i placówki zobowiązane są do wskazania w karcie zgłoszenia nie więcej niż 2 punkty składowania zebranych odpadów oraz wyznaczenia jednej osoby ze szkoły/placówki wraz z podaniem numeru telefonu do kontaktu. Odpady powinny być zebrane przez uczestników konkursu  do godz. 14.00.

Do pobrania Regulamin wraz z kartą zgłoszenia w konkursie oraz Harmonogram odbioru odpadów.