Piątek 10 maja 2024

Aktualności

W dniu 25.04.2013 roku odbyła się uroczysta gala wręczania nagród dla laureatów i zwycięzców tegorocznego III Powiatowego Konkursu Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”.
W sobotę 27 kwietnia br. na zbiorniku Słok odbyły się kolejne zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Starosty Bełchatowskiego pod hasłem „Puchar powitania wiosny”. Organizatorem zawodów było Koło nr 3 Górnik. Patronat nad zawodami objął starosta Szczepan Chrzęst.
26 kwietnia odbędzie się impreza pływacka dla szkół podstawowych i gimnazjów, organizowana przez Powiatowe Centrum Sportu
I Powiatowy Turniej Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej „Odkrywam Świat”        pt. „Płynie, wije się rzeczka”
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie otrzymało dotację w wysokości 35 tysięcy złotych od Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia na realizację projektu "Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2013".
Podsumowano wyniki III Powiatowego Konkursu Ekologicznego, zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie oraz Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.
Gabrysia Uzarczyk, "Porównanie łąk"
W dniu 18 kwietnia 2013 r. odbyło się wręczenie nagród w konkursie NIE SPALAJ PRZYRODY, które miało miejsce na placu przed głównym budynkiem Starostwa Powiatowego przy ul. Pabianickiej.
22-04-2013

OGŁOSZENIE

Dzień Ziemi, to święto krzewienia kultury i postawy ekologicznej oraz wzmocnienia świadomości problemów związanych z ekologią. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadamiać wszystkim ludziom, jak kruchy jest ekosystem planety. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje.