Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Czwartek 30 listopada 2023

Konkurs dla firm przedłużony

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Tegoroczna, 13. już edycja konkursu dla przedsiębiorców „Firma na medal” nadal trwa. Kapituła konkursu, której przewodniczy Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, zdecydowała o przedłużeniu terminu zgłoszeń. Do 28 lutego firmy mogą przesyłać formularze konkursowe do bełchatowskiego starostwa. Zwycięzców poznamy w kwietniu.
glowne firma
Formularze konkursowe nalezy pobrać ze strony internetowej starostwa (linki pod artykułem). Przedsiębiorca sam decyduje, w której z czterech kategorii zgłasza swoją firmę. Zasadniczo kategorie rozróżniają liczbę pracowników firmy i czas jej funkcjonowania. Nie ma to natomiast znaczenia w kategorii firmy rodzinnej. Przedsiębiorcy opisują swoją działalność, w tym sukcesy i inwestycje. Mogą pochwalić się m.in. pozyskanymi funduszami z zewnątrz i innowacjami. Przedstawione w formularzach informacje ekonomiczne  są tylko do wiadomości kapituły konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

W wyścigu po prestiżowe, szklane statuetki już wystartowało sześć podmiotów, które reprezentują takie branże, jak m.in. usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, fryzjerstwo, sprzedaż internetowa czy szkoła dla kierowców. Niektóre firmy rywalizują w dwóch kategoriach (np. firma rodzinna oraz firma prowadząca działalność powyżej 5 lat, zatrudniająca do 50 osób). Uczestnicy konkursu „Firma na medal” wezmą udział w gali laureatów podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego 23 i 24 kwietnia br., a zwycięzcy otrzymają prawo do posługiwania się tytułem w celach marketingowych i promocyjnych. Swoją działalność będą mogli także zaprezentować nieodpłatnie w biuletynie samorządowym naszego powiatu „Echo”.

Informacji na temat konkursu udziela Zespół ds. Promocji w bełchatowskim starostwie: 44 635 86 42.
Agnieszka Zawodzińska
Zespół ds.Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Firma_od_ powyzej _1_ roku_ do_ 5_ lat (odt) 0.02mb (Pobrań: 186)
Firma_rodzinna (doc) 0.07mb (Pobrań: 300)
Mala_firma_ powyzej_ 5 lat_d0_50_osob (doc) 0.07mb (Pobrań: 93)
Regulamin konkursu (doc) 0.11mb (Pobrań: 71)
Klauzula informacyjna (odt) 0.02mb (Pobrań: 187)
← powrót