Piątek 26 kwietnia 2024

Konkurs dla firm przedłużony

Tegoroczna, 13. już edycja konkursu dla przedsiębiorców „Firma na medal” nadal trwa. Kapituła konkursu, której przewodniczy Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, zdecydowała o przedłużeniu terminu zgłoszeń. Do 28 lutego firmy mogą przesyłać formularze konkursowe do bełchatowskiego starostwa. Zwycięzców poznamy w kwietniu.
glowne firma
Formularze konkursowe nalezy pobrać ze strony internetowej starostwa (linki pod artykułem). Przedsiębiorca sam decyduje, w której z czterech kategorii zgłasza swoją firmę. Zasadniczo kategorie rozróżniają liczbę pracowników firmy i czas jej funkcjonowania. Nie ma to natomiast znaczenia w kategorii firmy rodzinnej. Przedsiębiorcy opisują swoją działalność, w tym sukcesy i inwestycje. Mogą pochwalić się m.in. pozyskanymi funduszami z zewnątrz i innowacjami. Przedstawione w formularzach informacje ekonomiczne  są tylko do wiadomości kapituły konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

W wyścigu po prestiżowe, szklane statuetki już wystartowało sześć podmiotów, które reprezentują takie branże, jak m.in. usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, fryzjerstwo, sprzedaż internetowa czy szkoła dla kierowców. Niektóre firmy rywalizują w dwóch kategoriach (np. firma rodzinna oraz firma prowadząca działalność powyżej 5 lat, zatrudniająca do 50 osób). Uczestnicy konkursu „Firma na medal” wezmą udział w gali laureatów podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego 23 i 24 kwietnia br., a zwycięzcy otrzymają prawo do posługiwania się tytułem w celach marketingowych i promocyjnych. Swoją działalność będą mogli także zaprezentować nieodpłatnie w biuletynie samorządowym naszego powiatu „Echo”.

Informacji na temat konkursu udziela Zespół ds. Promocji w bełchatowskim starostwie: 44 635 86 42.
Agnieszka Zawodzińska
Zespół ds.Promocji
Firma_od_ powyzej _1_ roku_ do_ 5_ lat (odt) 0.02mb (Pobrań: 198)
Firma_rodzinna (doc) 0.07mb (Pobrań: 308)