Poniedziałek 29 kwietnia 2024

glowne
Na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze miasta i gminy Zelów. W zawodach udział wzięło 13 seniorskich drużyn z jednostek OSP, trzy młodzieżowe drużyny pożarnicze chłopców oraz jedna drużyna żeńska. Druhowie i druhny zmierzyli się w sztafecie sprawnościowej i bojówce strażackiej.
25-06-2019

Wakacje rowerowo

rajd glowne
„Rajd Rowerowy dla Pań” już 6 lipca. Trasa będzie liczyć 25 km.
24-06-2019

Wakacje z PCS

glowne
Rozpoczęły się wakacje w Powiatowym Centrum Sportu. Korzysta z nich 106 dzieci. Przygotowano dla nich moc atrakcji.
główne
W Łękawie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze struktur gminnych OSP z powiatu bełchatowskiego. W zawodach udział wzięło 8 drużyn męskich, 4 kobiece, 6 drużyn MDP chłopców i dwie drużyny MDP dziewcząt.
21-06-2019

W rodzinie siła

glowne
Festyn rodzinny w zelowskiej parafii stał się popularną rodzinną imprezą w plenerze. W tym roku odbył się pod honorowym patronatem Doroty Pędziwiatr starosty bełchatowskiego.
19-06-2019

Wakacje czas start

glowne
Uczniowie odebrali świadectwa szkolne podsumowujące rok szkolny 2018/2019. Co za tym idzie rozpoczynają wakacje, w tym roku dłuższe o dwa dni.
glowne
Rada Powiatu pozytywnie oceniła pracę starosty i pozostałych członków zarządu powiatu za rok 2018. Za udzieleniem absolutorium było 18 radnych, przy żadnym głosie przeciw i trzech wstrzymujących się. Radni przyjęli także sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 rok. Na sesji przedstawiono także informację na temat funkcjonowania PKS Bełchatów.
glowne2
Piosenka towarzyszy człowiekowi od stuleci, nie tylko przy okazji ważnych wydarzeń, ale również tak na co dzień, będąc doskonałą receptą na dobry nastrój i udany dzień. Jak śpiewał Kabaret Starszych Panów „Piosenka jest dobra na wszystko”. Takie motto przyświecało uczestnikom oraz kadrze Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi 13 czerwca zainaugurowali cykl „Spotkań z piosenką”.
glowne
Dzień Patrona Miasta i XXI Bełchatowskie Dni Rodziny to imprezy, które odbyły się w niedziele 16 czerwca. Dla mieszkańców przygotowano liczne atrakcje, m.in. zabawy i loterie fantową.
glowne
Zakończył się remont drogi powiatowej i budowa chodnika w Parznie. Prace trwały trzy miesiące.