• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 23 kwietnia 2024

379632200_995600268359183_9076511832008521474_n
22 marca 2024, godz. 10:00 odbędzie się LXVII sesja Rady Powiatu Bełchatowskiego.
WYDARZENIE-8034-1
Blisko 300 młodych ludzi, uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu bełchatowskiego, wzięło dzisiaj udział w evencie finalizującym konkurs „Nakręć się na transformację”, który odbył się w auli ZSP nr 1 w Bełchatowie. Młodzież miała okazję wysłuchać prezentacji ekspertów i naukowców oraz sprawdzić się w quizie na temat transformacji.
powiat bełchatowski slider
Informujemy o ukończeniu realizacji projektu pn. "Budowa systemu informacji przestrzennej wspierającego świadczenie e-usług przez powiaty z terenu województwa łódzkiego", który był współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa łódzkiego na lata 2014 – 2020 w ramach poddziałania VII.1.2 Technologie informacyjno-komunikacyjne. Projekt ten został skutecznie wdrożony przez Związek Powiatów Województwa Łódzkiego, w którego działaniach aktywnie uczestniczy nasz Powiat.
bez nazwy-7628-14
Pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr w I LO w Bełchatowie odbył się XXI Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej i Ochrony Środowiska dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu bełchatowskiego.
pexels-aleksandr-slobodianyk-989959
Komunikat Państwowego Inspektora Sanitarnego w Bełchatowie z dnia 18.03.2024 r.
wernisaż-7438-1
W Galerii Na Piętrze w Gigantach Mocy miało miejsce uroczyste otwarcie dwóch wyjątkowych wystaw, które odbyły się pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr.
konkurs ortograficzny-6913-15
Pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr w ZSP 1 w Bełchatowie odbył się XXI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu bełchatowskiego.
Benefits Of Drinking Water Instagram Post
Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie: woda z sieci wodociągu Bełchatów warunkowo przydatna do spożycia po przegotowaniu przez min. 2 minuty.
Projekt bez nazwy (7)
Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie: woda z sieci wodociągu Parzniewice warunkowo przydatna do spożycia po przegotowaniu przez min. 2 minuty.
bez nazwy-6446-20
Uczniowie klasy ósmej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łękawie, w ramach realizacji programu WOS dotyczącego funkcjonowania samorządu terytorialnego, odwiedzili dzisiaj siedzibę Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.